• PONEDJELJAK, 26.10.2020.

    07.05  Chaotic, crtani film
    07.40  Mađioničar, crtani film
    08.40  Top shop
    08.50  Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 33 i 34 epizoda
    09.50  Top shop
    10.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    10.05  Melek, turska serija, 72 epizoda, r.
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    12.05  Moje popodne uz OBN, muzička emisija
    12.50  Herbarium, kulinarski show
    13.25  Stol za 4, kulinarski show, r.
    14.25  Zakletva, turska serija, 329 epizoda
    15.25  Ljubav umire posljednja, indijska serija 21 i 22 epizoda
    16.15  Herbarium, kulinarski show
    16.50  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 330 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 73 epizoda
    22.00  Ljubav umire posljednja, indijska serija 25 i 26 epizoda, r.
    23.15  Korona Specijal, specijalna emisija
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  OBN Info, r.
    04.20  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    05.00  Brutalna kemija, dokumentarni program, r.

  • UTORAK, 27.10.2020.

    06.35  Dibidogs, crtani film
    06.55  Top shop
    07.10  Nebeske plesačice, crtani film
    07.40  Stol za 4, kulinarski show, r.
    08.40  Top shop
    08.50  Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 35 i 36 epizoda
    09.50  Top shop
    10.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    10.05  Melek, turska serija, 73 epizoda, r.
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    12.05  Moje popodne uz OBN, muzička emisija
    12.50  Herbarium, kulinarski show
    13.25  Stol za 4, kulinarski show, r.
    14.25  Zakletva, turska serija, 330 epizoda
    15.25  Ljubav umire posljednja, indijska serija 25 i 26 epizoda
    16.15  Herbarium, kulinarski show
    16.50  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 331 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 74 epizoda
    22.00  Ljubav umire posljednja, indijska serija 27 i 28 epizoda, r.
    23.15  Korona Specijal, specijalna emisija
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  OBN Info, r.
    04.20  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    05.00  Brutalna kemija, dokumentarni program, r.

  • SRIJEDA, 28.10.2020.

    06.35  Dibidogs, crtani film
    06.55  Top shop
    07.10  Nebeske plesačice, crtani film
    07.40  Stol za 4, kulinarski show, r.
    08.40  Top shop
    08.50  Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 37 i 38 epizoda
    09.50  Top shop
    10.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    10.05  Melek, turska serija, 74 epizoda, r.
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    12.05  Moje popodne uz OBN, muzička emisija
    12.50  Herbarium, kulinarski show
    13.25  Stol za 4, kulinarski show, r.
    14.25  Zakletva, turska serija, 331 epizoda
    15.25  Ljubav umire posljednja, indijska serija 27 i 28 epizoda
    16.15  Herbarium, kulinarski show
    16.50  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 332 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 75 epizoda
    22.00  Ljubav umire posljednja, indijska serija 29 i 30 epizoda, r.
    23.15  Korona Specijal, specijalna emisija
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  OBN Info, r.
    04.20  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    05.00  Brutalna kemija, dokumentarni program, r.

  • ČETVRTAK, 29.10.2020.

    06.35  Dibidogs, crtani film
    06.55  Top shop
    07.10  Nebeske plesačice, crtani film
    07.40  Stol za 4, kulinarski show, r.
    08.40  Top shop
    08.50  Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 39 i 40 epizoda
    09.50  Top shop
    10.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    10.05  Melek, turska serija, 75 epizoda, r.
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    12.05  Moje popodne uz OBN, muzička emisija
    12.50  Herbarium, kulinarski show
    13.25  Stol za 4, kulinarski show, r.
    14.25  Zakletva, turska serija, 332 epizoda
    15.25  Ljubav umire posljednja, indijska serija 29 i 30 epizoda
    16.15  Herbarium, kulinarski show
    16.50  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 333 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 76 epizoda
    22.00  Ljubav umire posljednja, indijska serija 31 i 32 epizoda, r.
    23.15  Telering, talk show
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  OBN Info, r.
    04.20  Telering, talk show, r.
    05.00  Brutalna kemija, dokumentarni program, r.

  • PETAK, 30.10.2020.

    06.35  Dibidogs, crtani film
    06.55  Top shop
    07.10  Nebeske plesačice, crtani film
    07.40  Stol za 4, kulinarski show, r.
    08.40  Top shop
    08.50  Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 41 i 42 epizoda
    09.50  Top shop
    10.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    10.05  Melek, turska serija, 76 epizoda, r.
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
    12.05  Moje popodne uz OBN, muzička emisija
    12.50  Herbarium, kulinarski show
    13.25  Stol za 4, kulinarski show, r.
    14.25  Zakletva, turska serija, 333 epizoda
    15.25  Ljubav umire posljednja, indijska serija 31 i 32 epizoda
    16.15  Herbarium, kulinarski show
    16.50  Stol za 4, kulinarski show
    17.45  Nevjerojatna Indija, dokumentarni program
    18:10  Kuhajte sa Simran, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 334 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 77 epizoda
    22.00  Ljubav umire posljednja, indijska serija 33 i 34 epizoda, r.
    23.00  Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  OBN Info, r.
    04.20  Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
    05.00  Taboo, dokumentarni program, r.

  • SUBOTA, 24.10.2020.

    06.45  Top Shop
    07.00  Chaotic, crtani film
    07.25  Mađioničar, crtani film
    07.45  Top shop
    08.00  Kraljević i ja: Medeni mjesec, filmski program
    09.30  Top shop
    09.45  Melek, turska serija, 70 epizoda, r.
    10.45  Top shop
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Top shop
    12.15  Kuhajte sa Simran, kulinarski show, r.
    12.50  Herbarium, kulinarski show, r.
    13.30  Vrtlarica, zabavni program
    14.15  Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
    15.10  Na prvu loptu, filmski program, r.
    17.50  Dejana Talk Show, talk show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 328 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 71 epizoda
    21.55  Prvi grijeh, filmski program
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  Dejana Talk Show, talk show, r.
    04.50  OBN Info, r.
    05.10  Telering, talk show, r.
    06.00  Brutalna fizika, dokumentarni program, r.

  • NEDJELJA, 25.10.2020.

    06.45  Top Shop
    07.00  Chaotic, crtani film
    07.25  Mađioničar, crtani film
    07.45  Top shop
    08.00  Step up 3, filmski program
    09.30  Top shop
    09.45  Melek, turska serija, 71 epizoda, r.
    10.45  Top shop
    11.00  Znanje je imanje, kviz
    12.00  Top shop
    12.15  Nevjerojtna indija, zabavni program, r.
    12.50  Herbarium, kulinarski show, r.
    13.30  Vrtlarica, zabavni program
    14.15  Telering, talk show, r.
    15.10  Dobrodošli u Chtis, filmski program
    17.50  Dejana Talk Show, talk show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 329 epizoda
    21.00  Melek, turska serija, 72 epizoda
    21.55  Generacija 1999, filmski program
    00.00  Astrovizija
    02.00  Astro plus
    04.00  Dejana Talk Show, talk show, r.
    04.50  OBN Info, r.
    05.10  Telering, talk show, r.
    06.00  Brutalna fizika, dokumentarni program, r.

    >