• PONEDJELJAK, 06.04.2020.

    06.45  Gormiti, crtani film
    07.00  Talking Tom, crtani film
    07.10  Luna Petunia, crtani film
    07.20  Monkart, crtani film
    07.30  Monchichi, crtani film
    07.45  Tobot, crtani film
    08.10  Gormiti, crftani film
    08.25  Zlatni dvori, hrvatska serija, 45 epizoda
    09.30  Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
    10.45  Top shop
    11.00  Shopping Kraljica, zabavni program
    12.00  Top shop
    12.20  Stol za 4, kulinarski show
    13.15  Dženet, turska serija, 03 epizoda,r.
    14.10  Top shop
    14.35  Zakletva, turska serija, 126 epizoda
    15.30  Džan, turska serija, 31  epizoda, r.
    16.30  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.00  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 127 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 32 epizoda
    22.00  Dženet, turska serija, 04 epizoda
    22.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    00.00  Astrovizija
    02.00  OBN Info, r.
    02.20  Zlatni dvori, hrvatska serija, 45 epizoda, r..
    03.00  Stol za 4, kulinarski show, r.
    03.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    04.20  Brutalna fizika, dokumentarni program

  • UTORAK, 07.04.2020.

    07.10  Gormiti, crtani film
    07.20  Talking Tom, crtani film
    07.30  Luna Petunia, crtani film
    07.40  Monkart, crtani film
    07.50  Monchichi, crtani film
    08.05  Tobot, crtani film
    08.25  Gormiti, crftani film
    08.35  Zlatni dvori, hrvatska serija, 46 epizoda
    09.30  Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
    10.20  Top shop
    10.35  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.30  Stol za 4, kulinarski show
    12.25  Top shop
    12.40  Stol za 4, kulinarski show
    13.35  Dženet, turska serija, 04 epizoda,r.
    14.30  Top shop
    14.45  Zakletva, turska serija, 127 epizoda
    15.35  Džan, turska serija, 32  epizoda, r.
    16.25  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.00  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 128 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 33 epizoda
    22.00  Dženet, turska serija, 05 epizoda
    22.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    00.00  Astrovizija
    02.00  OBN Info, r.
    02.20  Zlatni dvori, hrvatska serija, 46 epizoda, r..
    03.00  Stol za 4, kulinarski show, r.
    03.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    04.20  Brutalna fizika, dokumentarni program

  • SRIJEDA, 08.04.2020.

    07.10  Gormiti, crtani film
    07.20  Talking Tom, crtani film
    07.30  Luna Petunia, crtani film
    07.40  Monkart, crtani film
    07.50  Monchichi, crtani film
    08.05  Tobot, crtani film
    08.25  Gormiti, crftani film
    08.35  Zlatni dvori, hrvatska serija, 47 epizoda
    09.30  Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
    10.20  Top shop
    10.35  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.30  Stol za 4, kulinarski show
    12.25  Top shop
    12.40  Stol za 4, kulinarski show
    13.35  Dženet, turska serija, 05 epizoda,r.
    14.30  Top shop
    14.45  Zakletva, turska serija, 128 epizoda
    15.35  Džan, turska serija, 33 epizoda, r.
    16.25  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.00  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 129 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 34 epizoda
    22.00  Dženet, turska serija, 06 epizoda
    22.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    00.00  Astrovizija
    02.00  OBN Info, r.
    02.20  Zlatni dvori, hrvatska serija, 47 epizoda, r..
    03.00  Stol za 4, kulinarski show, r.
    03.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    04.20  Brutalna fizika, dokumentarni program

  • ČETVRTAK, 09.04.2020.

    07.10  Gormiti, crtani film
    07.20  Talking Tom, crtani film
    07.30  Luna Petunia, crtani film
    07.40  Monkart, crtani film
    07.50  Monchichi, crtani film
    08.05  Tobot, crtani film
    08.25  Gormiti, crftani film
    08.35  Zlatni dvori, hrvatska serija, 48 epizoda
    09.30  Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
    10.20  Top shop
    10.35  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.30  Stol za 4, kulinarski show
    12.25  Top shop
    12.40  Stol za 4, kulinarski show
    13.35  Dženet, turska serija, 06 epizoda,r.
    14.30  Top shop
    14.45  Zakletva, turska serija, 129 epizoda
    15.35  Džan, turska serija, 34 epizoda, r.
    16.25  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.00  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 130 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 35 epizoda
    22.00  Dženet, turska serija, 07 epizoda
    22.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    00.00  Astrovizija
    02.00  OBN Info, r.
    02.20  Zlatni dvori, hrvatska serija, 48 epizoda, r..
    03.00  Stol za 4, kulinarski show, r.
    03.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    04.20  Brutalna fizika, dokumentarni program

  • PETAK, 10.04.2020.

    07.10  Gormiti, crtani film
    07.20  Talking Tom, crtani film
    07.30  Luna Petunia, crtani film
    07.40  Monkart, crtani film
    07.50  Monchichi, crtani film
    08.05  Tobot, crtani film
    08.25  Gormiti, crftani film
    08.35  Zlatni dvori, hrvatska serija, 49 epizoda
    09.30  Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
    10.20  Top shop
    10.35  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.30  Stol za 4, kulinarski show
    12.25  Top shop
    12.40  Stol za 4, kulinarski show
    13.35  Dženet, turska serija, 07 epizoda,r.
    14.30  Top shop
    14.45  Zakletva, turska serija, 130 epizoda
    15.35  Džan, turska serija, 35 epizoda, r.
    16.25  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.00  Stol za 4, kulinarski show
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 131 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 36 epizoda
    22.00  Dženet, turska serija, 08 epizoda
    22.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    00.00  Astrovizija
    02.00  OBN Info, r.
    02.20  Zlatni dvori, hrvatska serija, 49 epizoda, r..
    03.00  Stol za 4, kulinarski show, r.
    03.50  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    04.20  Brutalna fizika, dokumentarni program

  • SUBOTA, 11.04.2020.

    07.25  Gormiti, crtani film
    07.35  Talking Tom, crtani film
    07.45  Luna Petunia, crtani film
    07.55  Monkart, crtani film
    08.05  Monchichi, crtani film
    08.15  Tobot, crtani film
    08.35  Monkart
    08.40  Luna Petunia, crtani film
    08.50  Talking Tom, crtani film
    09.10  Gormiti, crtani film
    09.20  Dejana Talk Show, zabavni program, r.
    10.25  Top shop
    10.40  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.40  Korona Specijal, specijalna emisija, r.
    12.35  Top shop
    12.30  Prljavi ples, film
    14.45  Top shop
    15.05  Zakletva, turska serija, 131 epizoda, r.
    16.00  Džan, turska serija, 36 epizoda, r.
    17.00  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.45  Dejana Talk Show, zabavni program
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 132 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 37 epizoda
    22.00  Pravda za sve, akcijska serija (16+)
    00.00  Astrovizija
    02.00  Dejana Talk Show, zabavni program, r.
    02.50  OBN Info, r.
    03.10  Victoria, britanska serija, 10 epizoda
    04.00  Brutalna kemija, dokumentarni program, r.

  • NEDJELJA, 12.04.2020.

    07.25  Gormiti, crtani film
    07.35  Talking Tom, crtani film
    07.45  Luna Petunia, crtani film
    07.55  Monkart, crtani film
    08.05  Monchichi, crtani film
    08.15  Tobot, crtani film
    08.35  Monkart
    08.40  Luna Petunia, crtani film
    08.50  Talking Tom, crtani film
    09.10  Gormiti, crtani film
    09.20  Dejana Talk Show, zabavni program, r.
    10.25  Top shop
    10.40  Shopping Kraljica, zabavni program
    11.40  Stol za 4, zabavni program, r.
    12.40  Top shop
    12.55  Upoznat ćeš visokog, tamnog stranca, film
    14.45  Top shop
    15.05  Zakletva, turska serija, 132 epizoda, r.
    16.00  Džan, turska serija, 37 epizoda, r.
    17.00  Korona Specijal, specijalna emisija
    17.45  Dejana Talk Show, zabavni program
    18.50  OBN Info
    19.10  Paramparčad, turska serija
    20.00  Zakletva, turska serija, 133 epizoda
    21.00  Džan, turska serija, 38 epizoda
    22.00  Dan obračuna, film (16+)
    00.00  Astrovizija
    02.00  Dejana Talk Show, zabavni program, r.
    02.50  OBN Info, r.
    03.10  Victoria, britanska serija, 11 epizoda
    04.00  Brutalna fizika, dokumentarni program, r.